• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100054398894684&mibextid=ibOpuV
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905425022424
  • https://twitter.com/
  • https://www.instagram.com/munzur_iksiri
         

DERMOBAL YENİLEBİLİR NATUREL GÖZ ALTI KREMİ

Göz çevresine özel bir kreme gerek var mı?

Göz çevreniz,  cildinizin en ince ve en hassas bölgesidir. Göz kremleri ise, özellikle bu özel bölge için formüle edilmiş “yoğunlaştırılmış özel nemlendirici” lerdir.  Genellikle kaz ayağı, şişlik ve mor renkli halkalar gibi göz çevresi sorunlarına odaklanan doğal biyolojik aktif maddeler içerirler.

 

DERMOBAL KREM 40 ML : Göz altı krem İçeriği :  Ozonlu Zeytin yağı Bal mumu, Arı sütü, propolis, muz aroması
Kargo Dahil Fiyatı :  350  TL    SİPARİŞ İÇİN TIKLA

DERMOBAL KREM
Bu sorunlar için önceden harekete  geçmek  ya da bunları önlemek istiyorsanız, özellikle de sıradan günlük kremleriniz  cildinizde irritasyon oluşturuyorsa, özel bir göz kremi kullanabilirsiniz.

Ancak, kullanmakta olduğunuz nemlendirici ve güneş kremini göz çevrenize de kullanıyorsanız ve cildinizde bir sorun görünmüyor veya cildiniz size tepki göstermiyorsa, aynen devam da edebilirsiniz.

Göz kremleri genelde yüz kremlerine göre daha ince yapılı ve daha hafiftir. Dolayısıyla göz kremlerini cildin daha ince kısımlarına uygulamak daha kolaydır ve emilimleri daha iyidir ( daha az yapışkanlık  hissi oluştururlar). Parfüm ya da ya da koku verici maddeler genellikle kullanılmaz, daha az konsantre aktif bileşenler kullanılır. Yeni bir göz kremine başlamadan önce, birkaç günlüğüne bu kremi göz çevrenizin bir kısmında test etmeniz gerekir. Çünkü bazı ürünler hassas ciltlerde gözyaşına, kızarıklığa, kaşıntıya hatta su toplamasına sebep olabilir. Size iyi geldiğinden emin olduğunuz göz kremini bulduğunuzda, istediğiniz sonuçları elde etmek için bu ürünü her gün kullanmalısınız. Cilt kanseri göz çevresinde çok yaygın bir şekilde görülür. İşte bu yüzden göz kremleri tamamamen doğal ürünlerin karışımından elde edilmek zorundadır.

Neden gece kremleri?

İyi uyunmuş bir gecenin sonrasında, aynadaki farkı hissedersiniz!…

Deriden su kaybı gece en yüksek düzeydedir.

  Cilt hücrelerinin yenilenmesi ve tamir işlevi gece uyku sırasında gelişir.

 Kapalı ortamda, aktif olmayan bir durumda ve karanlıkta bulunulduğu için serbest radikal hasarı en düşük düzeydedir. 

Bu nedenle, gün boyunca birikmiş toksik maddelerin yok edilmesi ve yeni sağlıklı cilt hücreleri oluşabilmesi için en uygun zaman, gecedir. Gece kremleri, ciltte gece boyunca kalır. Vücut dinlenirken,  kremlerde ciltteki kuruluk ve bozukluğu, çevresel etkenlerin neden olduğu hasarı onarır. Sürülen gece kremlerinin, cilt tarafından çabuk emilmemesi gereklidir. Böylece cilt üzerinde uzun süre kalan krem tabakası, yüzeydeki nem kaybını önler ve suyun alttaki tabakalara geçişini sağlar. İhtiyaca göre gece kremlerini, üzerine güneş koruyucu kremler uygulayarak, gündüz de kullanabilir. DERMOBAL Göz altı kremi Gecede ve gündüz yüzde kullanabilirsiniz.


Saat
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.133532.2622
Euro34.932035.0720