• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100054398894684&mibextid=ibOpuV
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905425022424
  • https://twitter.com/
  • https://www.instagram.com/munzur_iksiri
         

APİTERAPİ İLKELERİ


Apiterapi  İlkeleri

Sağlık ve şifa teşvik etmek bal, polen, propolis, arı sütü, arı zehiri, arı ekmek, apilarnil, bal ve balmumu: Apiterapi bal arısı tıbbi kullanımı (Apis mellifera) ürünleri.

Apiterapi mesleki rehberlik ya da nitelikli bir sağlık uzmanının yakın gözetimi olmadan kendi kendine tedavi olarak uygulanan edilmemelidir.

Apiterapi tedavi tek bir konvansiyonel tedavilere cevap vermeyen sadece kullanılması gerektiğini ya da geleneksel tedaviler ilk tedavi seçeneği olarak uygulanabilir değildir.

Api-ürünler arı zehiri olması durumunda dışında gıdalar ya da diyet takviyesi olarak tatbik edilebilir.

Apiterapide ilkesi alıcısı isteyerek katılmaları gerekir, prosedür hakkında detaylı bilgiye ve tedavisi gören katılan risk-fayda anladım.

Durumun geçmişi dikkatle api-ürünlerin kullanımını dikkate önce araştırılmalıdır.

Apiterapi tedavi zarar veya alıcının sağlık durumu, acil geçici ya da kalıcı hasara neden olmamalıdır.

Yakın ilgi api ürünlerin herhangi kontrendikasyonlar ödenmesi gerektiğini, alıcı tarafından şu anda veya geçmişte alınan ilaçlar ile özel bir sağlık durumu ve etkileşim ilişkisi.

Tedavinin prensibi alıcı yaşam tarzı ve diyet değişiklikleri başlatmak için hazırlıklı olmalı ve api-ürünlerinin faydalarını maksimize etmek için iyileşme sürecinde aktif bir katılımcı olmak.

Acil alerji kiti, acil bir durumda taraftan her zaman tutulmalıdır.

Bir alerji testi api-ürünlerin herhangi bir uygulamadan önce gerçekleştirilir, ancak özellikle arı zehiri uygulamadan önce olmalıdır. Test uygun malzeme ve belirlenen hayat kurtarıcı acil prosedürleri ile donatılmış bir tıp kliniğinde nitelikli bir sağlık uzmanı tarafından yapılmalıdır.

Apiterapi tedavi prensibi alıcı, tedavi edilecek sağlık durumu, ve durum için geçerli api-ürün (ler) teslimat yolunun genel sağlık durumunu düşündüğünü bireysel olarak ayarlanmalıdır.

Birbirleriyle bağlantılı olarak api-ürünlerin kullanılması, belirli bir sağlık durumu için ikinci bir endikasyonu desteklemek ve tedavi sonucu teşvik edilmelidir ki ilke ürün, iyileştirici etkisi arttırabilir.

API-ürünlerin herhangi birine göre bir kullanımı üzerinde arı zehiri ve özellikle aşırı kullanımı, kaçınılmalıdır.

Geleneksel bakım altında önce Apiterapide için reçete ilaçlar belirli bir api-ürünün yararlı etkisi (ler) ya da yavaş aykırı olabilir.

Api-ürünlerin etkisi azaltılabilir ya da tamamen eş zamanlı olan (panzehir) nötralize edilmiş, ama başka bir api ürün, gıda, içecek, kozmetik ya da maddeler bazı uygulama olmayan rasyonalize edilebilir.

Bir apiterapi tedavi süresi tedavi sağlık durumu, tedavi kılavuzlarının düzgün yürütülmesi, tedavi sağlayıcı bilgi ve gerekli olumlu tutum, istekli ve prensip alıcı katılımı şiddeti ile orantılıdır.

 Semptom rahatlama zaman belirsiz bir süre sonra yeniden başlatılması ve apiterapi tedavisi tekrarlayarak önce geleneksel tedavilere yanıt vermedi gelişmiş bir sağlık durumunu korumak için gerekli olabilir.

 UYGULAMA YÖNTEMLERİ VE ÖNERİLEN ÜRÜN FORMLARI

Api-Lazer Tedavisi: kremler, embrocations, jeller, sıvılar, sıvılar, merhemler Api-photophoresis: kremler, embrocations, jeller, sıvılar, sıvılar, merhemler : Apipuncture direkt arı sokmaları Biopuncture: steril enjektabl Elektroforez (iyontoforez): embrocations, sıvılar Homeoacupuncture: steril sıvılar, steril enjektabl Homeopati: kremler, globüller, oral sıvılar, tabletler Homeosineatry: Steril enjeksiyonları Enjeksiyonla: Steril enjeksiyonları Mezoterapi: steril enjeksiyonları

 
Nöral Terapi: steril enjeksiyon Oral: harmanları, özü, globüller, pastiller, ağızdan sıvı, hap, granül, ham Ürünler, şuruplar, tabletler Topikal: embrocations, Balsam, krem, yağlı kremler, merhemler, losyonları : Ultrasonophoresis sıvılar, jeller, merhemler

"ARI ÜRÜNLERİ KULLANMAK DOĞAL ve İLAHİ BİR SAĞLIK KORUMA YÖNTEMİDİR"


Yorumlar - Yorum Yaz
Saat
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466