• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/sonergenel
  • https://twitter.com/
                 
Soner GENEL
sonergenel@msn.com
munzuriksiri
13/03/2014
BAL + POLEN + ARI SÜTÜ

BU Mucize karışım diye adlandırılan bu karışımının insan vücuduna yararlarını saymakla bitiremeyiz.

Kendi aralarında tek başlarına yararları oldukça fazla olan bu Vitamin ve protein depolarının karışımıyla meydana gelen ise tam anlamıyla bir mucize olarak görülmektedir.

Başta Metabolik sendrom kriterlerini düzenlemek isteyenlere, LDL Kolestrolü düşürür HDL kolestrolü yükseltir trigliseriti ayarlar, tansiyon ve şekeri olumlu yönde etki eder B 12 Vitamin dahil bütün vitamin eksikliklerini yükseltir. Kansızlığı ( HGB ) düzenler Alt- AST Kara ciğer enzimlerini düzenlemesine yardım eder. Vücudun zinde kalmasını sağlayan bu karışım aynı zamanda,vücuda canlılık katar,metabolizmayı hızlandırır,bedenin ve zihnin yorgunluğunu alır,bağırsak metabolizmasının düzenli çalışmasını sağlamaya yardımcı olur,hücrelerin yenilenmesinde çok etkilidir.Hormonal sistemin uyarılmasını etkilemekle kalmaz,Sporculara enerji ve alanlarındaki başarıları için ekstra güç vermeye yardım eder.

Kadınlarında hastalıklarına yardımcı olduğunu söyleyebiliriz.Bunların başında adet düzensizliğine yardım eder ve adet söktürücü özelliğide vardır.Hamile bayanların Süt üretimini arttırmaya yardımcı olur.Cinsel gücü arttırır,vücuttaki kan dolaşımını hızlandırır.Sabah ve akşam 1 tatlı kaşığı olmak üzere sade alınması  halinde veya sütle karıştırılıp da alınabilir.
"munzuriksiri" kullanmadan önce ve kullandıktan sonra yaptıracağınız kan tahlili sonucunda tahlil sonuçları düzelmediğini ispatlayanın ücretini iade ediyoruz. Düzeldiğini  ispatlayana Bir ürün hediye ediyoruz. Varmı bundan ötesi1384 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

     13/03/2014 16:02

KATILIYORUM GERÇEKTEN MUCİZE

Yazarın diğer yazıları

Adenovirüs nedir ? - 08/07/2014
Ateşli üst solunum yolu enfeksiyonları:Ateşli nezle gibi başlayan, boğaz ağrısı, kuru öksürük, lenf bezlerinde şişme vs
İDEAL KALP HIZI KAÇ OLMALIDIR? ( Nabız ) - 06/04/2014
Kalp hızının 60-100 arasında normal olduğunu söylesem de şunu da ilave etmek zorundayım: “kalp hızınız ne kadar düşükse o kadar iyidir.”
Saruç - 13/03/2014
Saruç, Erzincan'da kurulan köylü pazarının ve kuruyemişcilerin en yüksek fiyata satıldığı ürünü durumunda.
Saat
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.43016.4559
Euro7.08467.1130