• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/sonergenel
  • https://twitter.com/
                 


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Leyla Pektaş (20/03/2014 17:13)
Konu : Şekerim yüksek bu ürünleri kullanabilirmiyim
Mesaj : 62 Yaşındayım Şekerim yüksek Tip 2 ünsilin ve Glifor kullanıyorum Kolestrolüm biraz yüksek ilaç kullanmıyorum halsizlik ve yorgunluk hissediyorum birazda depresyon yaşıyorum galiba muzuriksiri tavsiye eden bir arkadaşım var ne yapayım bilmiyorum.
"Kullanabilirsin hatta çok faydalı olur şekerinde de düşme olacak halsizlik ve yorgunlukların gider. Glifor kullandığınıza göre Sizde muhtemelen kilo fazlalığıda var. birazda sağlıklı beslenme ama az yemekle kilo kontrolü yapmanızda fayda var."
Editör Notu Soner GENEL
Sadiye BACAK (20/03/2014 14:19)
Konu : Ürünleri kullanmaya ara vermeye korkuyorum
Mesaj : ben 71 yaşındayım Bir tanıdığım tavsiyesi üzerine 8 ayı geçgin kullanıyorum LDL ve HDL kolestrolüm yüksekti tansiyonum az yüksekti Kansızlığım vardı şekerim yüksekti multi vitamin, demir kolestrol ilacı kan sulandırıcı zaman zaman ağrı kesici kullanıyordum ve halsizlik çekiyordum Bunların hepsi düzeldi HDL kolestrolüm tam düşmedi en son 68 inmiş ama doktor ilaç kullanmama gerek görmüyor artık ŞİMDİDE SENİN BU ÜRÜNLERİ KULLANMA MECBURİYETİ HİSSEDİYORUM NE YAPMALIYIM BİLMİYORUM Ha Ayrıca ağrı giderici kremi dizimde kullanıyorum faydasını görüyorum ancak ağrı bitmedi
"İyi ya daha ne istiyon her şey yoluna girmiş HDL kolestrol kadınlarda 50 - 60 mg/dl arası ideal 70 mg/dl üstü yükselmiş sayılır Eee oda normale inmek üzere BU YAŞTA DAHA NE İSTİYORSUN ÜRÜNLERİN YAN ETKİSİ YOK KULLANMAYA DEVAM EDEBİLİRSİN İSTERSEN KESEBİLİR KARAR SENİN Kal sağlıcakla Tahlil sonuçlarınızı gönderin size bir takımda ürün hediye göndereyim Eeee DAHA NE OLSUN :)"
Soner GENEL
Cahide Kocabıyık (19/03/2014 22:43)
Konu : Bende Kullanabilirmiyim
Mesaj : Ben Astım hastasıyım, Problemim var Midemde yanma oluyor, Gastrit veya ülser şüphesi var Bu ürünler bana zarar verir mi Okuduğum kadar faydalı olacağını düşündüm ama Astım hastalığımdan dolayı tereddüt ediyorum
"Astım hastalarının çoğunluğuna iyi geliyor bazıları Arı ürünlerine karşı alerjisi olanlar kullanamaz, midenize de çok faydalı olacağına inanıyorum Ama en iyi yol DOKTORUNUZA Danışarak kendiniz karar verin.."
Editör Notu Soner GENEL
Berber Yaşar (19/03/2014 22:27)
Konu : NASIL ÜRÜN ALACAM
Mesaj : Ben 41 yaşındayım , Ürünleri inceledim şimdilik ürünler hakkında bir şey sormayacağım BU ÜRÜNLERİ NASIL TEMİN EDEBİLİRİM ÖDEMESİNİ NASIL YAPACAĞIM BU KONUYU PEK AÇIK GÖRMEDİM Bu konuya bir açıklık veririseniz memnun olurum
""SİPARİŞ" Veya Ürünlerin Altında "Sipariş ver " Tıkla Formu doldur Gönder Altında benim telefon numarama birde çağrı atarsan ne alaaaa Ödeme seçeneğide orada mevcut oda sizin tercihinize bırakılmış DAHA NE OLSUN :)"
Editör Notu Soner GENEL
Ayşegül TUTAR (18/03/2014 13:37)
Konu : Bir sorum olacak
Mesaj : 8 yaşında Çocuğumun kaslarında gerilmeler oluyor. birazda gelişme problemleri var bu ürün faydalı olurmu bir munzuriksiri bir propolis ne kadar süre yeter ne kadar süre kullanmalıyım
""munzuriksiri" & "propolis" BU Mucize karışım diye adlandırılan bu karışımının insan vücuduna yararlarını saymakla bitiremeyiz. Kendi aralarında tek başlarına yararları oldukça fazla olan bu Vitamin ve protein depolarının karışımıyla meydana gelen ise tam anlamıyla bir mucize olarak görülmektedir. Bir kür Çocuklara 3 ay kadar yeter. Bir yan etkisi yoktur. Yinede Doktorunuza danişın onun tavsiyesine göre hareket ediniz"
Soner GENEL
 2 
Saat
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414